[ZAKUPIONE] Bezdotykowa myjnia samoobsługowa

[ZAKUPIONE] Bezdotykowa myjnia samoobsługowa
fot.: źródło własne
9 czerwca 2020, 11:16

Nasz Klient jest doradcą biznesowym świadczącym usługi dla branży telekomunikacyjnej i postanowił zdywersyfikować swoje przychody. Jednym z pomysłów było postawienie bezobsługowej myjni samochodowej, którą postanowił sfinansować poprzez leasing. Sprawa wstępnie zaskoczyła również nas, ale po krótkim rozeznaniu zdecydowaliśmy się podjąć takiego wyzwania. Klient otrzymał leasing na warunkach według własnych preferencji, urządzenie zostało zainstalowane na dzierżawionej działce i teraz kompletna i sprawna myjnia działa i generuje dodatkowe przychody.

Spotykamy się z różnymi inwestycjami dla Klientów, od tych najprostszych i najbardziej płynnych do bardziej skomplikowanych i specjalistycznych przedmów. Czasem sama sytuacja prawna lub finansowa u naszego Klienta wymaga nieszablonowego podejścia. Jesteśmy profesjonalistami, więc w ogromnej większości przypadków udaje nam się znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie i sprostać wyzwaniom. Jeśli również planujecie w najbliższym czasie skorzystanie z leasingu to zapraszamy do kontaktu.

Autorem tekstu jest Serwis Doradzanie.eu

NOTA PRAWNA: Artykuły zamieszczone w naszym serwisie są przygotowane z należyta starannością, oparte na rzetelnej wiedzy i doświadczeniu, oraz znajomości branży. Nie mogą być one traktowane jako wyłączne źródło informacji w danym zakresie, bowiem są subiektywnymi opiniami autorów tekstów. Serwis Doradzanie.eu oraz autorzy treści nie ponoszą odpowiedzialności za wnioski wyciągnięte przez Czytelnika, ani wszelkie decyzje podjęte na ich podstawie. Zawartość merytoryczna na naszych stronach opisywana jest przez praktyków w dziedzinie finansów, prawa, ekonomii i bankowości.