[ZAKUPIONE] Samochód osobowy Jaguar F-Pace

[ZAKUPIONE] Samochód osobowy Jaguar F-Pace
fot.: źródło własne
9 grudnia 2020, 11:03

Nasz Klient, który prowadzi zaprzyjaźnione biuro pośrednictwa kredytowego, zwrócił się do nas niedawno z prośbą o pomoc przy leasingu na samochód dla siebie. Samochód jest mu bardzo dobrze znany, gdyż korzystał z niego jego znajomy. Przy wyborze używanego samochodu bardzo ważne jest aby pojazd był sprawdzony i sprzedawany przez osobę godną zaufania. Na Jaguara dostaliśmy zgodę oczywiście w uproszczonych ścieżkach, a cała operacja trwała kilka dni.

Finansujemy zakup nowych lub używanych pojazdów, maszyn i urządzeń. Sprzedający nie musi być autoryzowanym zbywcą ani profesjonalnym komisem czy dealerem danej marki. Jeśli w najbliższym czasie planujecie zakup sprzętu do rozwoju swojej formy do zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy w uzyskaniu leasingu, zaproponujemy atrakcyjny rozkład rat a przede wszystkim zrobimy to szybko i sprawnie.

Autorem tekstu jest Serwis Doradzanie.eu

NOTA PRAWNA: Artykuły zamieszczone w naszym serwisie są przygotowane z należyta starannością, oparte na rzetelnej wiedzy i doświadczeniu, oraz znajomości branży. Nie mogą być one traktowane jako wyłączne źródło informacji w danym zakresie, bowiem są subiektywnymi opiniami autorów tekstów. Serwis Doradzanie.eu oraz autorzy treści nie ponoszą odpowiedzialności za wnioski wyciągnięte przez Czytelnika, ani wszelkie decyzje podjęte na ich podstawie. Zawartość merytoryczna na naszych stronach opisywana jest przez praktyków w dziedzinie finansów, prawa, ekonomii i bankowości.