[ZAKUPIONE] Hakowiec Scania P450 Kipper

[ZAKUPIONE] Hakowiec Scania P450 Kipper
fot.: źródło własne
29 grudnia 2020, 18:01

Świeżo założona spółka zoo + zakup używanego pojazdu ciężarowego + nieautoryzowany sprzedający, dla którego handel pojazdami ciężarowymi nie stanowi podstawowego biznesu. Z taką sprawą niedawno zwrócił się do nas nasz pośrednik dla swojego klienta z branży zbiórki odpadów. Nie są to proste transakcje, ale znaleźliśmy odpowiednie rozwiązanie dla klienta i sfinansowaliśmy dla niego ten pojazd na zasadach uproszczonych. W chwili obecnej spółka korzysta już z samochodu we własnej działalności i zarabia na nim.

Bardzo uważnie przyglądamy się każdym transakcjom i analizujemy je pod kątem możliwości uzyskania leasingu. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży jesteśmy elastyczni i potrafimy działać skutecznie. Zachęcamy do współpracy również firmy pośredniczące i nieautoryzowanych zbywców, ponieważ dysponujemy odpowiednimi narzędziami. Jeśli w niedalekiej przyszłości planujecie leasing pojazdów lub maszyn to prosimy o kontakt.

Autorem tekstu jest Serwis Doradzanie.eu

NOTA PRAWNA: Artykuły zamieszczone w naszym serwisie są przygotowane z należyta starannością, oparte na rzetelnej wiedzy i doświadczeniu, oraz znajomości branży. Nie mogą być one traktowane jako wyłączne źródło informacji w danym zakresie, bowiem są subiektywnymi opiniami autorów tekstów. Serwis Doradzanie.eu oraz autorzy treści nie ponoszą odpowiedzialności za wnioski wyciągnięte przez Czytelnika, ani wszelkie decyzje podjęte na ich podstawie. Zawartość merytoryczna na naszych stronach opisywana jest przez praktyków w dziedzinie finansów, prawa, ekonomii i bankowości.