[ZAKUPIONE] Prasokontener MPC 20 P/E/R

[ZAKUPIONE] Prasokontener MPC 20 P/E/R
fot.: źródło własne
12 stycznia 2021, 08:13

Nasz stały klient zajmuje się zbiórką i wywozem odpadów oraz ich przetwórstwem. Postanowił zainwestować w maszynę, która będzie w stanie zmniejszać objętość surowców wtórnych, żeby ograniczyć powierzchnię ich składowania. Dzięki wysokiej mocy prasokontenera może bez problemu ściskać duże ilości tworzyw sztucznych do bardziej ekonomicznych rozmiarów. W związku z tym, że niedawno dzięki nam kupił też samochód z urządzeniem hakowym łatwiej może teraz transportować tego typu kontenery od klientów do swojej sortowni.

Dzięki kilku wcześniejszym transakcjom klient ma dużo korzystniejsze parametry leasingu niż gdyby była to jego pierwsza umowa. Oczywiście analiza oparła się o model uproszczony, więc do analizy nie były wymagane żadne dodatkowe dokumenty. Jak w każdym biznesie bardzo często czas na podjęcie decyzji jest kluczowym czynnikiem, a z naszą pomocą zakup odbył się w ekspresowym tempie i producent szybko dostał pieniądze na konto. Zachęcamy Państwa do kontaktu i współpracy w przypadku zainteresowania finansowaniem inwestycji w firmie poprzez leasing.

Autorem tekstu jest Serwis Doradzanie.eu

NOTA PRAWNA: Artykuły zamieszczone w naszym serwisie są przygotowane z należyta starannością, oparte na rzetelnej wiedzy i doświadczeniu, oraz znajomości branży. Nie mogą być one traktowane jako wyłączne źródło informacji w danym zakresie, bowiem są subiektywnymi opiniami autorów tekstów. Serwis Doradzanie.eu oraz autorzy treści nie ponoszą odpowiedzialności za wnioski wyciągnięte przez Czytelnika, ani wszelkie decyzje podjęte na ich podstawie. Zawartość merytoryczna na naszych stronach opisywana jest przez praktyków w dziedzinie finansów, prawa, ekonomii i bankowości.